محل تبلیغات شما

تصاوير زيباسازی ، كد موسيقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نويسان ، تصاوير ياهو ، پيچك دات نت www.pichak.net

1- خیلی وقته که می خوام عکس های اولین روز دبستانت را برات آپلود کنم ، ولی متاسفانه سایت های آپلود عکس مشکل پیدا کرده اند . می خواستم عکس خانم معلم کلاس اولت را با خودت بزارم روی وبلاگ.  

2- راستی هجدهم مهر ماه روز تولد شروع هشت سالگیت را توی کلاس جشن گرفتیم . کیک و شمع و برف شادی و سایر وسایل را دادم خانم معلم مهربون خانم پورعلی نظر  زحمت کشیدند .قرار بود زنگ تفریح اول (15 دقیقه ) جشن گرفته شود ، ولی از خوش شانس بودنت زنگ اول معلم ورزش نیومد و کل زنگ اول به جشن تولد پرنسس آرمیتا طی شد.  

به گفته پرنسس آرمیتا این جشن تولد یکی از بهترین جشن تولدهای زندگیش بوده . انشاءالله 120 سال زنده باشی. 

3- نظام آموزشی دبستان تغییر پیدا کرده و خیلی سخت شده .همه خانواده ها ناراضی هستند و میالند . لوحه نویسی ها بسیار برای بچه های کلاس اولی خسته کننده است .بطوری که یک روز آرمیتا در حال نوشتن لوحه نویسی گفت : وای یک چای بدید به من خستگی در کنم . ما ترکیدیم از خنده .آخه پرنسس آرمیتا اصلا اهل چای خوردن نبود .  

4- کنفرانس درس علوم در مورد بهداشت فردی بود .  با استفاده از عکس های خود آرمیتا خانم پاورپوینت مربوطه را آماده کردم و به خانم معلم تحویل دادم. ظهر که رفتم آرمیتا را از مدرسه بیارم خانم معلم مهربون خندید و به من گفت کنفرانست را خوب دادی .من گفتم : و کنفرانسش را چی خوب داد ؟ خانم پورعلی نظر دوباره خندیدند و گفتند بله اونم کنفراسش را خوب داد. جالب اینکه وسط کنفرانس بچه ها مرتب می برسیدند خانم اینا عکس خودشه و روژان هم گفته ای وای با انگشتر منم عکس گرفته

5- روز اول مدرسه خانم معلم سر کلاس یک قصه خوندند و گفتند حالا کی می تونه بیاد تعریف کنه . تنها کسی که دست گرفته پرنسس آرمیتا بوده و قصه را خیلی عالی تعریف کرده و اولین جایزه کلاس را از آن خودش کرده  

6- اولین کارت امتیازی را از معلم ورزش خانم اثنی عشری 5 امتیازی گرفته و فردای اون روز بدلیل تمیز و خوش خط نوشتن از خانم معلم خودش 10 امتیازی گرفته. جایزه های ویترین کلاس خیلی به دانش آموزا چشمک می زنند .!!!

خاطرات کلاس دوم دوستی 3

خاطرات کلاس اول ( بخش اول )

خانم ,معلم ,کلاس ,آرمیتا ,اول ,عکس ,خانم معلم ,پرنسس آرمیتا ,را از ,، ولی ,معلم مهربون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متین فرامرزی